سیب سبز خارجی باعث تقویت سیستم ایمنی می شود

درختان سیب سبز خارجی عموماً درختان کوچکی هستند و یک نوع معین را می توان روی پایه های کوتوله یا نیمه کوتوله برای گیاهان کوچکتر و کم سرزنده پیوند زد.

اگر درختی که با پایه های استاندارد (نهالی) رشد می کند، بلند نشود، اغلب به ارتفاع 9 متر (30 فوت) با قطر تاج به همان اندازه می رسد.

پوست آن معمولا قهوه ای و پوسته پوسته است. برگ های ساده تقریباً بیضی شکل هستند و معمولاً دارای دندانه های ظریف در امتداد حاشیه هستند.

گل‌های سیب با پنج گلبرگ سفید، اغلب با رنگ صورتی و برچه‌های متعدد خودنمایی می‌کنند. گل‌ها توسط زنبورها و سایر حشرات گرده‌افشانی می‌شوند و اکثر گونه‌ها برای لقاح به گرده افشانی متقابل نیاز دارند.
سیب به خودی خود یک میوه گوشتی است که در آن تخمدان رسیده و بافت اطراف آن گوشتی و خوراکی می شود.

هنگام برداشت، سیب‌ها معمولاً گرد، به قطر 5 تا 10 سانتی‌متر (2 تا 4 اینچ) و کمی رنگ قرمز، سبز یا زرد می‌شوند.

آنها بسته به تنوع در اندازه، شکل و اسیدیته متفاوت هستند که هزاران مورد وجود دارد. انواع سیب به سه دسته بزرگ تقسیم می شوند: انواع سیب، انواع پخت و پز و انواع دسر، که به طور گسترده ای متفاوت هستند، اما تمایل دارند بر رنگ، اندازه، عطر، صافی، و شاید تردی و طعم تاکید کنند.

سیب

بسیاری از واریته ها دارای قند نسبتاً زیاد، اسیدی خفیف و تانن بسیار کم هستند. در ایالات متحده، انواع دسر محبوب عبارتند از Honeycrisp، Red Delicious، Gala، Granny Smith و Golden Delicious.

انواع سیبی که در اواخر تابستان می رسند معمولاً برای نگهداری از کیفیت پایینی برخوردار هستند، در حالی که آنهایی که در اواخر پاییز می رسند ممکن است تا یک سال نگهداری شوند.

برای نگهداری طولانی مدت، دمایی که فقط کمی بالاتر از نقطه انجماد میوه است، عموماً مطلوب است. سیب ها همچنین ممکن است در گازهای بی اثر یا در اتمسفر کنترل شده ذخیره شوند.

اشتراک Britannica Premium را دریافت کنید و به محتوای انحصاری دسترسی پیدا کنید.
اکنون مشترک شوید

از آنجایی که سیب به یک دوره خواب قابل توجهی نیاز دارد، در مناطقی که دوره زمستانی مشخصی دارند، معمولاً از عرض جغرافیایی 30 درجه تا 60 درجه، هم در شمال و هم در جنوب، رشد می کند.

در شمال، رشد سیب به دلیل دمای پایین زمستان و فصل رشد کوتاه محدود است. خاک هایی که در آن درختان سیب رشد می کنند باید زهکشی خوبی داشته باشند.

اگر عملکرد به اندازه کافی بالا نباشد می توان از کود استفاده کرد. تپه‌های غلتان یا طرف‌های شیب‌دار تپه‌ها ترجیح داده می‌شوند زیرا “زهکشی هوا” را فراهم می‌کنند.

هوای سردتر و سنگین‌تر اجازه می‌دهند تا در طول شب‌های یخبندان بهاری به دره زیر تخلیه شود، زمانی که شکوفه‌ها یا میوه‌های جوان در اثر قرار گرفتن در معرض سرما از بین می‌روند.